WIOSNA W BIURZE!

Pracujesz korporacji, małej firmie, a może w domu ?

Nieważne! Nie pozwól, aby wiosna Cię ominęła!

Otoczenie, w którym pracujemy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, ponieważ spędzamy tam większość swojego dnia. Wiosna to idealna pora, aby dostosować nasze biuro do aktualnej pory roku. Doskonałym sposobem jest dodanie trochę koloru, wiosna to przecież czas kiedy przyroda budzi się do życia. Możesz więc po drodze do pracy kupić bukiet świeżych kwiatów w Twoich ulubionych kolorach. Wielu psychologów i mediatorów uważa, że rośliny pozytywnie wpływają na atmosferę w pracy, bo dosłownie wyciszają i uspokajają pracowników.

bukiet-kolory-rozne-tulipanow

Korzystaj z okien w biurze! Wpuść trochę słońca, odsuń żaluzje, rolety, firanki. Nie od dziś wiadomo, że promienie słoneczne poprawiają nastrój. Jeśli masz możliwość przestaw swoje biurko tak, by mieć nie tylko dostęp do świeżego powietrza, ale również do widoku. Gdy patrzysz w dal Twój wzrok odpoczywa od komputera, a Twój umysł się regeneruje.

otwarte okno

 

Tak jak przyroda na wiosnę się zmienia, Ty też pomyśl o jakiejś odmianie! Wybierz się do pracy pieszo lub rowerem zamiast samochodem. Zmień swój jadłospis, warzywa i owoce pomogą Ci skutecznie uzupełnić niedobory witamin po zimie. Może masz ochotę na kurs albo dodatkowe szkolenie? Mając nowe umiejętności z większym zapałem zabierzesz się do pracy.

wiosna biuro

Twoje zdrowie i dobre samopoczucie to większe zaangażowanie oraz lepsza efektywność pracy!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s